Rynny PCV Bryza

Rynny PCV Bryza to rynny wykonane z wysokooudarowego PCV o dużej odporności na uderzenia, zadrapania. Są całkowicie odporne na korozję, mają wyjątkową gładkość, są lekkie i łatwe w montażu, a do tego znacznie tańsze od metalowych.

  1. Wysokoudarowe PCV – dzięki temu rynny plastikowe są bardzo odporne na uderzenia oraz zadrapania (szczególnie cenna cecha, jeśli nad dachem pochylają się drzewa). Tworzywo jest barwione w masie, więc nawet jeśli dojdzie do zadrapania, będzie ono praktycznie niewidoczne.
  2. PCV całkowicie odporne na korozję – w przeciwieństwie do rynien metalowych. Rynny PCV Bryza nie wymagają konserwacji. To zdecydowana przewaga rynien PCV nad metalowymi – które z kolei trzeba konserwować i kontrolować, czy nie powstały na ich powierzchni ogniska korozji.
  3. Rynny PCV Bryza są znacznie tańsze od metalowych – a ich jakość jest bardzo zbliżona.
  4. Rynny PCV Bryza nie tracą koloru, nie bledną na słońcu – ich trwałość potwierdzają badania laboratoryjne i testy starzenia wykonane zgodnie z wymogami norm.
  5. Rynny PCV Bryza mają wyjątkową gładkość – najniższy współczynnik chropowatości oznacza, że szybko i łatwo spływa po nich woda i najtrudniej osadza się na nich brud. I tu rynny PCV Bryza mają przewagę nad metalowymi, które mają najwyższy współczynnik chropowatości.
  6. Rynny PCV są lekkie, dzięki temu montaż przebiega łatwo i szybko. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na ekipie montażowej.