Nowoczesne, nie płowiejące plastikowe rynny Bryza

Podejmując decyzję dotyczącą zakupu systemu rynnowego z pewnością zastanawiasz się, czy rynny wykonane z plastiku nie stracą koloru po kilku latach użytkowania. Pamiętaj zatem, że rynny PCV Bryza produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu nawet przez kilkadziesiąt lat utrzymują swój pierwotny kolor.
Plastikowy system rynnowy Bryza wykonany jest z wysokoudarowego PCV w związku z czym są bardzo odporne na uszkodzenia i zadrapania – nie tworzą się na nich nieestetyczne rysy. Ponadto musisz wiedzieć, że tworzywo do ich wykonania barwione jest w masie, w związku z czym nawet duże uszkodzenia ich powierzchni (powstałe np. wskutek silnej wichury i spadających gałęzi drzew) nie są widoczne.

Zobacz dostępne kolory SYSTEMU RYNNOWEGO BRYZA»

Rynny plastikowe Bryza:

  • wykonane z tworzywa barwionego w masie,
  • nie bledną i nie płowieją na słońcu,
  • odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne,
  • rysy i uszkodzenia pozostają niewidoczne,
  • zachowują oryginalny kolor przez wiele lat,
  • trwałość koloru potwierdzona badaniami i testami laboratoryjnymi.

Rynny PCVB Bryza o trwałych kolorach

Trwałość koloru plastikowych rynien Bryza

Systemy rynnowe Bryza dostępne są w wielu kolorach, w zawiązku z czym na pewno wybierzesz taki, który idealnie będzie pasował do elewacji twojego domu i koloru dachu. Rynny plastikowe wyglądają niezwykle estetyczne i nie wymagają częstego mycia – mają gładką powierzchnię w związku z czym nie osadza się na nich brud i kurz.

Główną zaletą plastikowego systemu rynnowego Bryza jest odporność na promienie słoneczne i niekorzystne czynniki atmosferyczne – rynny nie bledną i nie płowieją, utrzymują swój oryginalny kolor i dobry wygląd.

Trwałość koloru rynien plastikowych Bryza jest potwierdzona badaniami laboratoryjnymi i testami starzenia wykonanymi zgodnie z wymogami norm: PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200-1:2002.

Sprawdź ceny PLASTIKOWYCH RYNIEN BRYZA»